DEKAN KARAHAN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU


Hendek İmge Kariyer Günleri’nin ilk konuğu Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Karahan oldu

Prof. Dr. Firdevs Karahan öğrencilerle sohbet etti. Karahan, “21. yüzyıla ait modern ve kendini geliştirmiş bir bireyde olması gereken asgari beceriler, bu becerileri kazanmak için öğrencilerin nasıl yöntem izlemeleri gerektiği, akademisyenlik ve bir bilim insanın nasıl olması gerektiği, Dünya vatandaşı olabilmek için yabancı dilin önemi, teknoloji okuryazarlığı, anadilde okuryazarlık, okuldaki derslerin günlük hayatımızdaki işlevselliği'' gibi birçok konuda akademik zenginliğiyle öğrencilerimize ışık tuttu.

Hendek Özel Çağdaş İmge Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Karabulut Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Firdevs Karahan'a katkılarından dolayı teşekkür ederek plaketini takdim etti.

3 Kasım 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara