ŞAHİN OKULLARI ATA’MIZIN HUZURUNDA


Şahin Okulları, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Etkinlikleri kapsamında Anıtkabir’e anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi

‘EY BÜYÜK ATATÜRK’
Şahin Okulları Kurucusu Prof. Dr. Gürsoy Alagöz ile kurumun idareci, öğretmen ve öğrencilerinin yoğun katılımıyla düzenlenen ziyaret,  Aslanlı Yol’ dan Ata’mızın huzuruna yürüyüşle başladı. Şahin Okulları adına düzenlenen resmî törende Prof. Dr. Gürsoy Alagöz mozoleye çelenk koydu ve ardından saygı duruşunda bulunuldu. Anıtkabir Şeref Defteri’ni de imzalayan Alagöz deftere “Ey Büyük Atatürk! Sakarya’da yetişen Şahinler senin yüksek kahramanlığından ve başeğmez ruhundan kuvvet bulmaya geldi. Ant olsun ki en büyük eserin olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” diyerek Ulu Önder Atatürk’e bağlılığını dile getirdi.

DUYGU DOLU ANLAR
Gezi sırasında duygu dolu anlar da yaşandı. Özellikle Kurtuluş Savaşı Müzesi’nin büyüleyici atmosferi kalabalık bir öğrenci grubunun da içinde bulunduğu Şahin Okulları heyetini derinden etkiledi. Öğrenciler, Atatürk’ün kronolojisi ile savaş yıllarını ve o yıllarda yaşanan zorlukları somut bir şekilde gördüler. Yapılan kutsal mücadelenin ve kazanılan zaferlerin gururunu bir kez daha yürekten hissettiler.  

3 Kasım 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara