HENDEK’TE TİYATRO


Hendek Belediyesi’nin kültürel etkinlikler kapsamında “ Ormanın Sesi “ çocuk tiyatrosu ile “Vay Sen Misin Ben Olan” isimli tiyatro oyunu yoğun ilgi gördü

Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda seyirciyle buluşan tiyatro oyunlarına çocuklar ve yetişkinler büyük ilgi gösterdi. İki seans oynanan “ Ormanın Sesi “ adlı müzikal çocuk tiyatrosunda çocuklar hem eğlendi hem de öğrendiler. Programın sonunda çocuklara Hendek Belediyesi tarafından kek ve meyve suyu ikramı yapıldı. “ Vay Sen misin Ben Olan “ adlı yetişkin oyunu da büyük beğeni ile izlendi.  Oyunda, aynı kültür ve çevreden yetişmiş iki arkadaşın koşullar aynı olsa bile yapıları gereği farklı kimliklere bürünebileceği komedi şeklinde seyirciye yansıtıldı.

2 Kasım 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara