‘CADDE 54’ÜN TAKİPÇİSİYİZ’


MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Engin Arapoğlu'na konuk oldu.

Serdivan’da inşaatı devam eden Cadde 54 projesinin takipçisi olduklarını söyleyen MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, “Konu şu an Danıştay aşamasında. Biz burada kamunun ciddi manada zarara uğratıldığını düşünüyoruz. Bu konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi

YEREL SEÇİMLER
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, yaklaşan yerel seçimler ve diğer gündem maddeleriyle ilgili gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Engin Arapoğlu’na çarpıcı açıklamalarda bulundu. 31 Mart’ta yapılacak seçimlere her anlamda hazır olduklarını söyleyen Ahmet Ziya Akar, “Aday adaylık başvuruları devam ediyor. Çok sayıda müracaat alıyoruz. Büyükşehir başta olmak üzere 16 ilçede de güçlü ve iddialı adaylar çıkartacağız. Genel Merkezimiz, milletvekilimiz ve il-ilçe teşkilatlarımız koordineli bir şekilde çalşıyor” dedi. Akar, belediye başkan adaylarının açıklanması için son günü beklemeyeceklerinin de altını çizdi.

CADDE 54’ÜN TAKİPÇİSİYİZ
Serdivan’da inşaatı devam eden Cadde 54 projesinin takipçisi olduklarını söyleyen İl Başkanı Akar, şöyle devam etti: “Bildiğiniz gibi bu projeyle ilgili bir mahkeme süreci devam ediyor. 5 meclis üyesi olarak iptal davası açmıştık. Konu şu an Danıştay aşamasında. Biz burada kamunun ciddi manada zarara uğratıldığını düşünüyoruz. İhale yapıldıktan sonra ihalenin şartlarının değiştirildiğini savunuyoruz. Açıkçası bu durumdan sadece biz değil birçok AK Partili de rahatsız. Bu konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz.”

1 Kasım 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara