BİLİNMEYENE YOLCULUK OSM’DE


Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri 1 Kasım Perşembe günü Ressam Merve Turan’ın eserlerinden oluşan ‘Bilinmeyene Yolculuk Yeni Dünya’ isimli resim sergisi ile başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri ‘Bilinmeyene Yolculuk Yeni Dünya’ isimli resim sergisi ile başlayacak. Ressam Merve Turan’ın eserlerinden oluşan Resim Sergisi Ofis Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunulacak. 1 Kasım Perşembe günü saat 19.00’da açılışı gerçekleştirilecek olan sergi 21 Kasım Çarşamba gününe kadar ziyaret edilebilecek. Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Bilinmeyene Yolculuk Yeni Dünya’ isimli Resim sergisinin açılışına tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

31 Ekim 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara