SAPANCA’YA İKİ BİLGİ-KÜLTÜR EVİ DAHA


Sapanca Belediyesi, tarafından Yeni Mahalle ve Fevziye Mahallesi’ne yapılan bilgi ve kültür evleri bu hafta sonu törenle açılacak.

Sapanca Belediyesi, tarafından yapılan yeni Bilgi ve Kültür Evleri 3 Kasım Cumartesi günü saat 14.00’te yapılacak törenle açılıyor. Bilgi ve Kültür Evleri’nin yanında çocukların oyun oynayabileceği çocuk parkları ve spor aletleri de bulunuyor.
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer; “Sapanca’ya büyük değer kazandıran Bilgi Kültür Evleri’mizin, her mahallede yapımına söz verdiğimiz gibi yenilerini açmaya devam ediyoruz. Seçim vaatlerimizin arasında bulunan Sapanca’da Bilgi ve Kültür Evi olmayan mahalle kalmayacak sözünü gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kültürel mirasın aktarılmasında Bilgi ve Kültür Evleri’nin önemli oluğunu düşünüyorum. Çocuklarımıza, kadınlarımıza ve gençlerimize eğitim-öğretim ile kendilerini geliştirebileceği meslek sahibi olabilecekleri Bilgi ve Kültür Evleri’nin açılışının hayırlı uğurlu olmasını diliyor, açılışımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.

31 Ekim 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara