HEKİME "EN İYİ HAKEM" ÖDÜLÜ


Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği'nde görevli Dr. Öğr. Üyesi Hacı İbrahim Çimen, "en iyi hakem" ödülü aldı.

Türk Üroloji Derneğince 26-29 Ekim tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde düzenlenen 27. Ulusal Üroloji Kongresi devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışından gelen uzman hekimler, üroloji alanında çeşitli sunumlar gerçekleştiriyor. Kongrede uzman hekimlere değişik alanlarda çeşitli ödüller de verildi. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği'nde görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Hacı İbrahim Çimen, "en iyi hakem" ödülüne layık görüldü. Hastanenin Üroloji Kliniği İdari Sorumlusu Hasan Salih Sağlam, yaptığı açıklamada, Türk Üroloji Derneğince düzenlenen 27. Ulusal Üroloji Kongresi'nin devam ettiğini söyledi.

Kongrede değişik alanlarda ödüllerin verildiğini aktaran Sağlam, "Hastanemizde 2,5 yıldır görev yapan Dr. Öğr. Üyesi Çimen'e en iyi hakem ödülü verildi. Çimen, ürolojide laparoskopik yöntemleri ve robotu başarıyla kullanan bir öğretim üyesi. Kliniğimiz adına önemli gelişme, kendisini tebrik ediyoruz." dedi. AA

27 Ekim 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara