SAMİB “EKONOMİ” BAŞLIĞIYLA TOPLANDI


Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB) tarafından üyelerine yönelik “Türkiye’de Ekonomi ve Finansal Gelişmeler” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sakarya Üniversitesi SBF Finansal Ekonometri Bölümü Öğretim Üyesi ve Sakarya Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Şakir Görmüş’ün konuşmacı olarak katıldığı toplantıya, SAMİB Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra üye firma temsilcileri de katıldı. Toplantıda ayrıca KOSGEB Sakarya İl Müdürü Onur Kurtçu tarafından, SAMİB üyelerine “KOSGEB Destekleri” hakkında sunum gerçekleştirildi.
Sunumların ardından, katılımcıların sorularını cevaplandırıldı. Verimli geçen toplantının kapanış konuşmasında, Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş katılımcılara teşekkürlerini sunarak, bu tür istişare toplantılarının sürdürüleceğini ifade etti.

26 Ekim 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALLAH BÖYLE ACILARI BİR DAHA YAŞATMASIN

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara