İYİ PARTİ’DEN TRABZONLULAR’A ZİYARET


İYİ Parti Sakarya heyeti, Sakarya Trabzonlular Derneği’ni ziyaret etti

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan ve İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Akçalışkan ile mahalli idarelerden sorumlu başkan yardımcısı Gökhan Beker Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğine nezaket ziyaretinde bulundu.
Dernek binasında gerçekleşen ziyarette Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Uzm. Dr. Zeynep Öz, Başkan vekili Prof. Dr. Fehmi Çelebi, başkan yardımcısı Şenel Türkmen ve yönetim kurulu üyeleri Ertuğrul Öztürk, Necati Güneş, Tevfik Civelek, Zafer Can Kamiloğlu, Hasan Coşkun ve Erol Özkan da hazır bulundu.
Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Dr. Zeynep Öz, ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti ifade ederek İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır’a meclis çalışmalarında başarılar diledi ve yayla şenliğine katılımından dolayı da teşekkür etti.
İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ise; “Hepimiz bu şehirde, bu ülkede yaşıyoruz. Sakarya farklı kültürlerin kardeşçe yaşadığı güzide ve örnek bir şehrimiz. Dolayısıyla kültürlerimize sahip çıkarak gelecek nesillere aktarmak da yine hepimizin görevi olmalı.” dedi

25 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara