GENÇLERDE RUH SAĞLIĞI KONUŞULDU


Hendek Sağlık Müdürlüğü ve Hendek Belediyesi ortaklığında “Gençler ve Ruh Sağlığı” konulu panel düzenlendi; Teknoloji ve internet bağımlılığı, gençlerde otorite ve özerklik arasındaki ilişki-yaratıcılık, inovasyon-girişimcilik ele alındı.

BİLGİLENDİRME
Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda, Hendek Belediyesi’nin katkılarıyla Hendek Ticaret Merkezi Konferans salonunda gerçekleşen “Gençler ve Ruh Sağlığı” konulu panelde “Teknoloji ve internet bağımlılığı, gençlerde otorite ve özerklik arasındaki ilişki ve gençlerde yaratıcılık, inovasyon ve girişimcilik konularında gençlere bilgilendirmelerde bulunuldu.

YOĞUN KATILIM

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Düzce Üniversitesi Sağlık Bilimleri Öğretim Görevlisi Dilek Akkuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necmi Sağıroğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı panele Hendek’teki lise ve üniversite öğrencileri ile yaklaşık 300 kişilik katılım sağlandı.

GENÇLERDE BAĞIMLILIK
Hendek İlçe Sağlık Müdürü Uz. Dr. Burcu Başaran Güngör ve İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli ile Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Kemal Atala’nın katıldığı panelin sonunda öğrencilerin bağımlılık konularındaki soruları cevaplandırıldı. Teknoloji ve bilgisayar kullanımının azaltılması, çocuk ve gençlerin özellikle yaratıcı etkinliklere yönlendirilmesinin önemine değinilen panelde sosyalleşmenin önemi, iletişim yöntemlerinde teknolojinin gereğince ve efektif kullanımına değinildi.

19 Ekim 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara