EN VERİMLİ ZAMANLAR SAMEK’LERDE


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren SAMEK’lerde yeni dönem eğitimleri devam ediyor.

Katılımcılar farklı alanlarda yeni bilgiler öğrenmenin ayrıcalığını yaşarken; boş vakitlerini de en verimli şekilde değerlendirebilme fırsatını yakalıyor.

GÜZEL GEÇEN SAATLER
Resim ve takı kurslarına kayıt yaptıran Nurhayat Yılmaz, “Boş vakitlerimi nasıl değerlendiririm diye düşünürken kendimi SAMEK’te buldum. Resmi sevdiğim ve el becerim olduğunu düşündüğüm için resim ve takı kurslarına gitmeye karar verdim. Haftada bir gün takı, bir gün de resim derslerine geliyorum. SAMEK’te yeni şeyler öğrenerek arkadaşlarımla birlikte keyifli saatler geçiriyorum. SAMEK’e kayıt yaptırdığım için çok memnunum” ifadelerine yer verdi.

SAMEK İLE YENİ ŞEYLER ÖĞRENİYORUM
Resim kursuna katılan Bilge Madenci, “SAMEK’te 2. yılımı tamamladım.  Resim kursuna gelerek boş vakitlerimi değerlendirme fırsatı bulduğum için gerçekten çok şanslıyım. SAMEK’ler sayesinde yeni şeyler öğreniyorum ve gün geçtikçe çizdiğim resimler daha da güzelleşiyor. Kurslarımız haftada 1 gün olduğu içinde ek olarak İngilizce kursuna kayıt yaptırdım. El becerimi geliştirmenin yanında dünya dillerini öğrenebiliyor olmamı SAMEK’e borçluyum” sözlerini söyledi.

EN GÜZEL İMKANLAR SAMEK’TE
Üç senedir SAMEK’i  tercih eden Serpil Ayaz, “Bu dönem SAMEK’te kağıttan ev aksesuarı ve yağlı boya derslerine kayıt yaptırdım. Arkadaşlarımla birlikte güzel bir dönem geçireceğimize inanıyorum. Emekli olduktan sonra kendimi farklı alanlara yöneltmem gerektiğini fark ettim ve zamanımı daha verimli geçirmek için üç senedir SAMEK’i tercih ediyorum. Bu güzel imkânları bize sundukları için Büyükşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

19 Ekim 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara