TRAPÇILAR 12’DEN VURDU


Arifiye Atış Poligonunda düzenlenen Yıldızlar, Gençler, Büyükler ve Veteranlar Cumhuriyet Kupası Trap Müsabakaları nefesleri kesti.

ÖDÜLLERİNİ ALDILAR
6 İlden 40’a yakın sporcunun mücadele ettiği müsabakalar sonrasında dereceye giren sporcular ödüllerine kavuştu. Yıldız erkeklerde Erdoğan Akkaya birinci, Anıl Başar Karakaya ikinci, Şefik Enes Gül üçüncü oldu. Genç erkekler kategorisinde Murat İlbilgi birinci,  Mustafa Aksoy ikinci, Sami Berber üçüncü oldu. Büyük erkekler kategorisinde Servet Sivrikaya birinci, Yavuz İlnam ikinci, Nedim Tolga Tuncer üçüncü olurken, büyük bayanlar kategorisinde Serdağ Saadet Kandıra birinci, Safiye Sarıtürk ikinci oldu. Veteranlar kategorisinde ise Suat Artan birinci, Osman Türkmen ikinci, Necati Cambacıoğlu üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Arifiye Gençlik ve İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoç, Sakarya Atıcılık ve Avcılık İl Temsilcisi Saliha Kurteş ile diğer yöneticiler takdim ett

19 Ekim 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara