ÇINARLIK ÖZÜR DİLEDİ


Çınarlık Gençlikspor Kulübü Başkanı Hüseyin Erkan, çıkan olaylar hakkında Yeni Sakarya Gazetesine açıklamalarda bulundu.

KARDEŞ TAKIMIMIZ
Erkan, “Geçtiğimiz hafta Pazar günü Küçücekspor ile karşılaştığımız maçta sahada istenmeyen olaylar yaşanmıştır. Bu olaylar bizi çok üzmüştür. Küçücekspor bizim her zaman kardeş takımımız olacaktır. 2 Akyazı takımının bu şekilde anılması pek hoş olmadı. Sahadaki sporcularımız hırslarına yenik düşmüştür. O yüzden bu şekilde saha içinde olaylar yaşanmıştır.

BİR DAHA YAŞANMAYACAK
Saha içinde iki futbolcunun önce sözlü tartışması olayları büyütmüştür. Bu şekilde anılmak hoş olmadı. Diğer takım yöneticileriyle bir araya geldik. Onlarla görüşmeler yaptık. Bir daha ayni olaylar yaşanmayacaktır. Geriye kalan maçlarımızda centilmence mücadele edeceğiz. Bu olaylarla gündeme geldiğimiz için herkesten özür dileriz. Bir daha böyle olaylar yaşanmayacaktır” dedi

18 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MAZBATA TESLİM EDİLDİ AMA…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara