SERDİVANLI MUHTARLARDAN ERKEN’E ZİYARET


Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken’i ziyaret etti.

Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı ve Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Başkanı Burak Erken’e dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Dernek Başkanı Fikret Can, Serdivan’ın parlayan bir yıldız olduğunu belirterek, Serdivan Muhtarlar Derneği’ne ve muhtarlara verdikleri destekten dolayı İlçe Başkanı Burak Erken’e teşekkür etti.
AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken ise “Serdivan Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar başta olmak üzere ilçemizde bulunan sivil toplum örgütlerimiz ve muhtarlarımız ile son derece uyumlu çalışmalar yapmaktayız. Bu birlik ve beraberliğin sonucunda ilçemiz her geçen gün daha da büyüyerek Sakarya’mızın gözbebeği haline gelmiştir. Bundan sonra da gerek belediye başkanımız gerek sivil toplum örgütlerimiz ve de siz değerli muhtarlarımız ile aynı uyum içinde çalışmalarımıza devam ederek Serdivan halkımıza hizmete devam edeceğiz” dedi.

18 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara