AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI ANKARA’DA


AK Parti Sakarya ilçe başkanları, Ankara’da üç gün süren istişare ve bilgilendirme toplantılarına tam kadro katılım sağladı.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve 16 ilçe başkanı ile Ankara’da teşkilat içi istişare programına katıldı. Toplantının ilk gününde Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Mv. Erkan Kandemir’in konuşmasıyla başladı. İkinci toplantıda Ak Parti Sözcüsü Milletvekili Ömer Çelik ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın konuşmaları ile devam etti.
İstişare toplantılarının 2. gününde Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleyen ilçe başkanları aynı gün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Genel Başkan vekili Milletvekili Numan Kurtulmuş’u dinledi.
İlçe başkanları İstişarenin son gününde TBMM’ye geçerek grup toplantısına katıldılar. Sakarya ilçe başkanları genel merkeze giderek İl başkanının katılımıyla Ak Parti Sakarya Milletvekilleri ile görüştü.
Başkan Sofu, “AK Parti Ailesi olarak bütün ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleşen Genel Merkez istişare toplantılarına katılarak, dolu dolu 3 gün geçirdik. Yaklaşan yerel seçimler öncesi bizim için güzel bir kamp oldu. Aldığımız bilgileri teşkilatımızla paylaşıp hazırlıklarımızı değerlendireceğiz. İstişare Toplantılarımızın Hendeğimize Sakaryamız’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

17 Ekim 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara