MACERA PARK’TA KURSLAR BAŞLADI


Büyükşehir Belediyesi Macera Park’ta güz dönemi kursları 450 öğrenciyle başladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda güz dönemi kursları yoğun bir ilgiyle başladı. Yeni dönemde 450 ilkokul ve ortaokul öğrencisinin yer aldığı Macera Park’ta Geleneksel Okçuluk, Spor Tırmanışı, Model Uçak Yapımı, Ritim, Drama, Akıl Oyunları, Becerikli Eller, Tezhip ve Tasarım branşlarında gerçekleştirilen eğitimler öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor.

GELİŞİME BÜYÜK KATKI
Macera Park Sorumlusu Yılmaz Kalk, “Güz dönemi kurslarımıza başladık. Bu dönem İlkokul ve Ortaokul öğrencilerinden toplam 450 öğrenciye eğitimler sunacağız. Güz dönemi kurs kayıtlarımızda çocuklarımız kadar ailelerden de yoğun ilgi ile karşılaştık. Bu ilgi de bizi memnun etti. Çocuklarımızın gelişiminde önemli bir rol üstlenen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkımız yeni dönemde gelişmelerine büyük katkı sunacaktır” ifadelerini kullandı.

15 Ekim 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR MUHALİF BORAZANCIBAŞI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara