MEME KANSERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRDİLER


Özel Konak Hastanesi Sakarya tarafından 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında meme kanseri bilgilendirme etkinliği düzenlendi.

FARKINDALIK AYI
Özel Konak Hastanesi Sakarya, 1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında hastanenin seminer salonunda bilgilendirme etkinliği gerçekleştirdi. Düzenlenen bilgilendirme etkinliğinde Özel Konak Hastanesi Sakarya Genel Cerrahi Uzmanları Op. Dr. Muzaffer Özdenoğlu ve Op. Dr. Mustafa Akpınar erken tanı ve tedavi, hakkında bilgilendirmede bulunurken, Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Duygu Kara Bozkurt ise meme kanseri teşhisi ve görüntüleme konusunda katılımcılara bilgiler aktardı.

MEME KANSERİ
Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Çiğdem Engin teşhis sonrası motivasyon konusunda neler yapılması gerektiğini katılımcılarla paylaştı. Son konuşmacı ise Özel Konak Hastanesi Sakarya Diyetisyenlerinden Dyt. Cansu Köksal oldu. Köksal’da sağlıklı beslenme ve kanser tedavisinde beslenmenin nasıl olması gerektiği konularında bilgi verdi. Katılımcılar etkinliğin sonunda “Sende İz Bırak” sloganı ile Meme Kanseri  Panosuna el izlerini bıraktılar.

15 Ekim 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR MUHALİF BORAZANCIBAŞI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara