KARAMAN’DA AŞURE İKRAMI


Adapazarı Karaman Mahallesi Muhtarlığı önünde düzenlenen aşure ikramına yoğun katılım oldu.

Adapazarı Karaman Mahallesi Muhtarı Mustafa Çalık, “Muharrem ayı nedeniyle, tüm camilerimizde organize edilen aşure ikramlarımızın sonuncusu ve en geniş kapsamlısını muhtarlığımız önünde gerçekleştirdik. İkramlarımıza katılan herkesten Allah razı olsun” dedi.

HANIMLAR İLGİ GÖSTERDİ
17 Ağustos Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından Muhtarlık binası önünde aşure ikramı yapıldı. Karaman Mahallesi’nde oturan hanımların da katıldığı aşure etkinliğinde yaklaşık 400 kişiye aşure ikram edildi.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR
Muhtar Çalık, “Mahallemizde bir aşure organizasyonunu daha tamamladık. Aşure ikramımıza katılan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Zafer Poyraz, Destek Hizmetler Daire Başkanı Recep Ören, Muhtarlar Daire Başkanı, Adapazarı Belediyesi Recep bey ve Hasan bey, Adapazarı İlçe Müftümüz Cevdet Cemal Çıkrıkçı, Sağlık Daire Başkanları ile tüm sakinlerimiz ve hanım kardeşlerimiz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

14 Ekim 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BİR MUHALİF BORAZANCIBAŞI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara