KÜLTÜR SANAT SEZONUNUN İLK KONFERANSI


Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri, 15 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilecek ‘Önce Selçuklular Geldi’ isimli konferans ile devam edecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim Kültür Sanat Etkinlikleri, 15 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilecek ‘Önce Selçuklular Geldi’ isimli konferans ile devam edecek. Ofis Sanat Merkezi’nde saat 19.00’da başlayak olan programa Prof. Dr. Cihan Piyadeoğlu konuşmacı olarak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Prof. Dr. Cihan Piyadeoğlu’nun konuşmacı olarak katılacağı ‘Önce Selçuklular Geldi’ konulu kültür sanat sezonumuzun ilk konferansına tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

14 Ekim 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

OYUNA GELMEMEK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara