MİLLİ EĞİTİM “VAR MISIN” DİYOR


Eğitim stratejilerinin konuşulacağı ve 13-14 Ekim'de yapılacak "Ortak Akıl Arama Konferansı"nın tanıtım toplantısı düzenlendi.

Adapazarı ilçesindeki bir otelde düzenlenen toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yaklaşık 10 gündür "var mısın" sloganı ile eğitime katkı çalışmalarının startını verdiklerini söyledi.
Sakarya'yı sosyal medyada ilk üçte "var mısın" etiketiyle duyurduklarını belirten  Durmuş, şöyle konuştu: "Sakarya'nın neredeyse tamamı eğitimin içeriğiyle iç içe. Sakarya'da eğitimde neredeyiz?, nereye ulaşmak istiyoruz? noktasında bir çalışma yapmak istedik. 13-14 Ekim'de eğitime gönül veren STK'lardan, yerel yöneticilerden, veli, muhtar, okul yöneticilerimizden oluşan yaklaşık 150 katılımcıyla birlikte eğitimde ortak akılı arama çalışması yapacağız. Derdimiz Sakarya'da eğitim.
Sorunlarımız, sıkıntılarımız, güçlü yanlarımız bunları beraberce ortaya koyacağız. Sakarya'da eğitim için kim ne yapması gerekiyorsa tüm bedenini taşın altına koyarak Sakarya'daki çocuklar için gayret gösterecek. Bu düşünce ile çıkacağımız yolda çocuklarımız için Sakarya'daki herkese 'var mısın' diyoruz."

13 Ekim 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SIRA GELDİ ŞAMPİYONLUĞA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara