BAŞKAN KAZAN’DAN SATSO’YA VEDA


Sakarya Baro Başkanı Avukat Zafer Kazan veda ziyaretleri kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’u makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Akgün Altuğ, “Sakarya Barosu ile kurumsal iletişim çerçevesinde kısa da olsa verimli bir dönem geçirdiğimize inanıyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da gerek şahsınız gerekse kurumsal anlamda işbirliğimizin devam etmesini temenni ediyorum. Şahıslar ya da makamlar değil yapılan hizmetin esastır. Sizin de bu anlayışla yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyor bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Kazan ise  “Görev süremiz boyunca adaleti, hukukun üstünlüğünü, demokrasi ve insan haklarını gözeterek hizmet etmeye gayret ettik. İlimize, çevremize doğamıza sahip çıktık. Birlikte görev yaptığımız süre içinde bizlere verdiğiniz destek, gösterdiğiniz ilgi için meslektaşlarım ve şahsım adına sizlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

11 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara