ADAPAZARI ERBAKAN VAKFI HAZIR


Dr. Fatih Erbakan’ın kurduğu ve genel başkanlığını yaptığı Erbakan Vakfı’nın Adapazarı İlçe Teşkilatı, Bulunç Başer başkanlığında toplandı. Yönetim, kurulacak yeni parti için hazır olduklarını söyledi.

"İŞARET FİŞEĞİNİ BEKLİYORUZ"
Milli Görüş’ün efsane lideri, eski başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın izinden giden oğlu Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın kuracağı yeni parti ile ilgili teşkilatlar oluşturulmaya devam ederken, çalışmalar da hızlanıyor. Önceki gün yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek yeni parti icra kurulu toplantısını gerçekleştiren Erbakan Vakfı Adapazarı İlçe Başkanı Bulunç Başer hazır olduklarını belirterek, Dr. Fatih Erbakan’ın atacağı işaret fişeğini beklediklerini söyledi.

"ABDESTİMİZİ TAZELİYORUZ"
“Yeni partinin kurulmasına hazırız, genel başkanımız Fatih Erbakan’dan gelecek işaretle en kısa zamanda abdestimizi tazeleyeceğiz” diyen Bulunç Başer; “Mahalle teşkilatlarımızı kurmaya şimdiden başladık. Gençlik teşkilatımızda, ilçe teşkilatlanmamız da kurulmaya hızla devam ediyor. Vakfımızın Adapazarı Gençlik Başkanımız Okan Kahraman da en kısa zamanda Adapazarı ve üniversitelerde teşkilatlanacağını bildirdi. Bizimle birlikte görev almak isteyen ve ben de varım diyen tüm gönüldaşlarımızı bekleriz” dedi.

11 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara