SAKARYA GENÇ MÜSİAD AFRİKA ZİRVESİNDE


Sakarya Genç MÜSİAD ve Yedirenk UÖD ile birlikte 4 yıldır sürdürülen “Genç Ticaret Köprüsü” öğrencileri, Türkiye Afrika Formu’na katıldı.

GENÇ TİCARET KÖPRÜSÜ
Bu yıl 2. si düzenlenen Türkiye-Afrika İş Formu İstanbul’ da başladı. 49 ülkeden 1000’i aşkın iş adamının katıldığı, açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı foruma Genç Ticaret Köprüsü kapsamında 17 uluslararası öğrenci katıldı.

TÜRKİYE-AFRİKA ARASINDA TİCARİ İLİŞKİ
Sakarya Üniversitesi’nde okuyan uluslararası öğrenciler kendi ülkelerinden gelen yabancı heyetlere ev sahipliği yapıp, Türkiye’deki ihracat fırsatları hakkında bilgilendirmeler yapacak. DEİK’in ev sahipliğinde yapılan iş formunda Türk Firmaları ile heyetler arasında köprüyü Genç MÜSİAD çatısı altındaki Genç Ticaret Köprüsü öğrencileri kuracak. Proje ayrıca uluslararası öğrencilere kendi ülkelerinden gelen iş adamları ile tanışma fırsatı sunup Türkiye-Afrika arasında uzun dönemli ticari ilişkilerin kurulmasını hedefliyor.

10 Ekim 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara