SÜS BİTKİCİLİĞİ DERNEĞİ’NDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ


Sapanca ve Arifiye Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Derneği yöneticileri Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’ e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sapanca ve Arifiye Dış Mekan Süs Bitkisi Üreticileri Dernek yöneticilerinden; Turgut Kubilay, Hasan İlter, Tayfun Pir ve Hakkı Remzi Adıyaman 26 – 29 Eylül tarihleri arasında Sapanca Kırkpınar Havaalanında düzenlenen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’ne vermiş olduğu desteklerinde dolayı Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’ e teşekkür ziyaretinde bulunarak, çiçek taktim etti.
Yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Yılmazer; “İlki gerçekleştirilen Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali Sapanca’mıza büyük bir kazanım oldu. Peyzaj üreticilerine, üretici ve tüketiciyi bir araya getireceğiz, gelişmeniz için her türlü desteği vereceğiz. 60 bin metrekare içerisinde ülkeye örnek olabilecek bir festivale Sapanca olarak ev sahipliği yaptık. Böylesine güzel bir festival alanını da Sakarya’mıza Sapanca’mıza kazandırmış durumdayız. Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’na Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na, SATSO Başkanı Akgün Altuğ’ a ve emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Festivale Sakarya ve Sapanca’dan olduğu gibi Türkiye’nin pek çok ilinden de binlerce kişinin katıldığı belirtildi.

10 Ekim 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara