BAŞKAN ALTUĞ ÜYE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu birlikte yönetim anlayışı ile çıktıkları hizmet yolculuğunda üyelerle birlikte üyeler için hizmeti esas alarak faaliyetlerine devam ediyor.

Üye ilişkilerini önceleyen, iletişimi sürekli ve sağlıklı kılmak adına çalışmalar yürüten SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu üyeleri düzenli üye ziyaretlerine devam ediyor.
Bu doğrultuda Bahadır Yemek ve 2K Welding firmasını ziyaret eden Başkan Altuğ ve Yönetim Kurulu, işyerlerinde ziyaret ettikleri üyelerle faaliyet konuları, iş dünyası ve ekonomi üzerine değerlendirmeler yaparak sorunlarına çözümüne yönelik istişarelerde bulundular.
Söz konusu ziyaretlerde konuşan Başkan Altuğ “Göreve geldiğimizden bu yana üyelerimiz için hizmetlerimizi sürdürmekteyiz ve bugün üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek bir araya geldik. Birçok firmayı yerlerinde ziyaret ederek, sorunlarınızı dinleyip görüş alışverişinde bulunup çözümler üretmek amacındayız.  Ziyaretlerimiz devam edecek ve tüm üyelerimize ulaşmış olacağız. Biz her zaman üyelerimizin yanındayız. İletişim kuramadığımız, bir şekilde bir derdine dokunamadığımız üye bizim değildir. Üyelerimizin bizlerle bağı sadece kanunlar ve gereklilikler olmasın, iletişimimiz bunların ötesine geçsin arzusundayız. Bu itibarla da “#şifremiz54” sloganı ile birlikteliğimizi güçlendireceğiz.” diye konuştu.
Geçtiğimiz günlerde ulusal medyada da indirimli yemek fiyatları ile dikkat çeken Bahadır Yemek ve girişimciliği neticesinde büyük ölçekli robotik kaynak makinaları üretim tesisi kuran 2K Welding Firma yetkilileri de söz konusu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sektörel sorunlar ve çözüm önerileri üzerine değerlendirmelerde bulundular.

10 Ekim 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara