MUHASEBECİLER GOLLERİ HESAPLADI


2002 yılında düzenlenen Geleneksel Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Futbol Turnuvası Colesium Halı sahasında 10 Takımın katılımıyla başladı.

10 TAKIM KATILIYOR
Turnuvaya Ren-Ada İnşaat, Seyr-ü Sefer, Hendekspor, Anadolu Selçuklu, Youngboys, Yağcıoğlu Kaya İnşaat, Adaspor Futbol Takımı, Genç SMMM-Genç Reklam, Maliyespor ve Sağlıkspor takımları katılıyor, Turnuva öncesi bir açılış konuşması yapan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık, “Bu turnuvada 10 Takım şampiyon olmak için mücadele verecek.

ÖNCE SAĞLIK
Önemli olan Turnuvamız sağlıklı bir şekilde başlayıp sağlıklı bir şekilde sonlandırmaktır. Sahada mücadele verecek sporcularımız çok dikkatli ve çok sert oynamamalarını diliyorum. İnşallah bir sakatlık olmadan turnuvayı bitiririz. Turnuvamızda mücadele verecek tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Yanımızda  her zaman olan yönetici arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum” dedi.

GÜZEL OLACAK
Turnuvanın Spor Komiseri Veysel Ayata da, “Turnuvamız  şimdiye kadar hiçbir aksaklık olmadan sona ermiştir. Bu yıl da aynı hassasiyet ile ben ve yönetici arkadaşlarım Fikret  Dayıoğlu, Erdinç Atalay, Yıldıray Yılmaz güzel bir şekilde bu turnuvayı sonlandırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

10 Ekim 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BAHADIR ÖZÜŞEN RÜZGARI

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara