“BİZ ÇALDIK BİZ OYNADIK”


Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin, maçın genelinde oyunun tek hakiminin kendileri olduğunu söyleyerek “ilk 10 dakikası hariç aldık sazı elimize, istediğimiz gibi oynadık. Bunu devam ettirmemiz lazım” dedi

KAZANMAYA DEVAM ETMEMİZ ŞART
Maç öncesi oldukça heyecanlıydım çünkü hem böylesine büyük bir camiaya gelmiş ve hem de ilk kez kendi sahamızda kendi seyircimiz önünde oynayacaktık. Kolay bir iş değil. Özellikle de bu pozisyonda gelmek. Sahanın zemini top oynamaya elverişli değildi. Bunu gördüğümüzden dolayı da mücadele gücümüzle biteceğini düşünmüştük. Kim daha çok mücadele edecekse kim daha çok uğraşırsa o kazanacaktı.

ARTI OLARAK DEVAM ETTİRMEMİZ LAZIM
İlk 10 dakika biraz sallandık ama ondan sonra aldık bütün sazları elimize. Maç boyunca da büyük bir savaş verdik. Pozisyonlar yakaladık ancak bir tanesini atabildik. Çok da pozisyon vermedik ki sadece ilk yarıda bir pozisyon buldular o da direkten döndü.  Bundan sonraki tüm maçlarda bu şekilde mücadele etmemiz gerekiyor.  Eğer yukarılara oynayacaksak, Sakaryaspordan iyi iş çıkarmak istiyorsak, bugünkü mücadeleyi artı olarak devam ettirmemiz lazım. Tabii ki kazanmaya da devam etmemiz şart” dedi.

9 Ekim 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara