ŞİİR AKŞAMLARI BAŞLIYOR


18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları bu akşam saat 18.00’de SAÜ’de başlıyor. Program şiir sunumları ve Türk sanat müziğinin sevilen isimlerinden Dilek Türkan’ın konseri ile son bulacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları 9 Ekim Salı günü saat 18.00’da başlıyor. Sakarya Üniversitesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek program gerçekleştirilecek açılış konuşmalarının ardından şiir sunumları ve Türk Sanat Müziği’nin sevilen isimlerinden Dilek Türkan’ın konseri ile son bulacak.

SAÜ’DE BAŞLAYACAK
18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları’ndan Türkiye’den 22 şair, farklı ülkelerden 7 şairin katılacağını ifade eden Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, “18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamlarına kavuşuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl yine dolu dolu bir program şiirseverlerle buluşacak. SAÜ Kongre Merkezi’nde programımızın açılışını gerçekleştireceğiz. Şiir sunumları ve Dilek Türkan konseri katılımcılarla buluşacak. Tüm kültür sanat dostlarımızı 18. Uluslararası Sapanca Şiir Akşamları programlarına bekliyoruz” dedi.

9 Ekim 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara