CHP ARİFİYE AŞURE ETKİNLİĞİ


Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Aşure ikramına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi

VATANDAŞLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ
Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığınca düzenlenen Muharrem ayı Aşure programında Arifiye ilçe binası önünde vatandaşlara aşure ikram edildi. Muharrem ayında, Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye İlçe Başkanlığı tarafından geleneksel hale getirilen Aşure ikramına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Arifiye ilçe binası önüne  kurulan kazanlardan, dağıtılan aşure için sıraya giren vatandaşlar Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’na ikramdan dolayı teşekkür ettiler.

BİRLİK MESAJI
Cumhuriyet Halk Partisi Arifiye ilçe başkanı Ali Gökpınar Muharrem ayında toplumumuzun tüm kesimlerinin gerçekleştirdiği hangi inançtan olursa olsun, hangi farklı anlayışta olursak olalım, toplumumuzu birleştiren bir hayırdır. İslam tarihinde Muharrem ayında çok büyük acılar yaşanmıştır. İnşallah Allah hayrımızı kabul eder.  Aşurenin içerisindeki pek çok farklı bakliyattaki tat gibi bu toplumun içerisinde de çok farklı değerleri benimsemiş, çok farklı anlayışlarda olmamıza rağmen Türk Milleti çatısı altında bir arada barış içinde yaşayan bir toplum olarak yaşayacağız.

KATILANLAR
Aşure ikramına Parti meclis üyesi Ayça Taşkent,İl başkanı Erdoğan Isır,eski il başkanı Ecevit Keleş,İl yönetim kurulu üyeleri,Akyazı ilçe başkanı Recep Furuncuoğlu,Erenler ilçe başkanı Mustafa Çinal, il kadın kollarımızın yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Bu etkinliğin oluşmasında büyük gayretler gösteren Arifiye ilçe yönetim kurulu üyelerimize,ilçe kadın kolları yönetim kuruluna,partili yol arkadaşlarımıza ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz.

7 Ekim 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet programında yer alan Gençler Atletizm İl Birinciliği sona erdi. Erkeklerde Spor Lisesi, Kızlarda ise H. Zehra Akkoç And. Lisesi şampiyon oldu
ATLETİZMDE MADALYA FIRTINASI KAPKAÇÇI ENSELENDİ! TRABZONLULAR'DAN TERÖRLE MÜCADELE SEMİNERİ ÇALINTI PATPAT BULUNDU! MİNİK ESMA TOPRAĞA VERİLDİ NAYİR’DEN İŞADAMLARINA ZİYARET SÜPER AY BÜYÜLEDİ MİLLET İTTİFAKI MECLİS ADAY LİSTELERİ

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÜLKENİN VE İLİN BUNA İHTİYACI VAR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara