SEVİMLİ EMOJİLER AGORA’DA


Agora Çocuk Kulübü her ay olduğu gibi, Ekim ayının ilk hafta sonunda minik ziyaretçilerini Sevimli Emojiler ile karşılıyor. Çok sevilen oyun 6-7 Ekim’de Agora Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak.

Çocukların ve ebeveynlerin ilgi duyduğu Sevimli Emojiler tiyatro oyunu; 6-7 Ekim’de saat 15.00 ve 18.00’de 2 seans olarak çocuklarla ve ebeveynleri ile buluşacak. Teknolojinin insan hayatındaki yerinin artarak devam etmesi ile internet konuşmalarında yeni bir akım haline gelen ve kişinin düşüncelerini daha kolay ifade edebildiği emojiler; ‘insan ve arkadaşlık’ temasını ele alarak sanal ortamın insan hayatına girmesi ile birebir iletişimin yok olmasını, arkadaşlığın teknoloji gelişirken nasıl köreldiğini sahneleyecek. Bunun yanı sıra tiyatro oyunu sonrası interaktif eğlence ile çocuklar enerjilerini emojiler ile birlikte atacak.

Çocuklar için eğlendirirken öğreten etkinlikler cumartesi ve pazar günleri 13.00-18.00 saatleri arasında 1. katta miniklerle buluşacak 6 Ekim Karton Atölyesi, 6 Ekim Yastık Yapımı, 13 Ekim Keçe Atölyesi, 14 Ekim Flama Bayram Yapımı, 20 Ekim Mumluk Yapımı, 21 Ekim Oyuncak Atölyesi, 27 Ekim Boyama Atölyesi, 27 Ekim Aşçılık atölyeleri ile çocuklar keyifli zaman geçirecek.

6 Ekim 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara