SAÜEAH'DA PROFESÖR DARP EDİLDİ!


SAÜEAH hastanesinde görev yapmakta olan bir doktorun, hasta yakınlarını uyarması üzerine çıkan olayda, doktor hasta yakınları tarafından darp edildi.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, yakınları öldüğü için hastane içinde ağıt yakan hasta yakınlarına Sakarya Ünveritesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde SAÜEAH görevli  Kadın Doğum Uzmanı Prof.Dr. S. C. uyarıda bulunduğu ve bunun üzerine hasta yakınları tarafından darp edildiği öğrenildi.

POLİKLİNİK HİZMETLERİ DURDU
SAÜEAH'nde yaşanan bu olay sonrasında, tüm doktorlar tepki olarak  Poliklinik hizmetleri durdurdular. Olay  üzerine hastaneye çok sayıda polis memuru sevk edildi. Olay ile ilgili kamera kayıtları incelenerek, darp olayına karışan hasta yakınları ile ilgili soruşturma başlatılacağı ifade edildi. 

4 Ekim 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara