AK GENÇLİK’TEN UNUTULMAYACAK KAMP


AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kamp programı yoğun ilgi gördü. Kocaeli Diriliş Kampına 300 genç katıldı

Sakarya İl Gençlik Kolları AR-GE ve Eğitim Birimi tarafından organize edilen kamp programında gençler futbol, voleybol, paintball, pentatlon, matrak, okçuluk, macera parkuru, doğa yürüyüşü, kamp ateşi gibi çeşitli faaliyetlerin keyfini çıkardı.
Gençlerin programına konuk olan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve 25. Dönem Milletvekili Ali İnci kamp ateşi başında gençlerle yerel, ulusal ve uluslararası meselelerin değerlendirildiği samimi bir söyleşi gerçekleştirdiler.

“GÖNÜL BAĞINI DAHA DA SAĞLAMLAŞTIRDIK”
AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “Kamp programımız kıymetli büyüklerimizin tecrübelerinden istifade etme imkanı bulmamız nedeniyle daha verimli bir hal aldı. Farklı branşlarda gün boyu gerçekleşen sportif faaliyetlerle dostluk ve kardeşliğimizi pekiştirirken takımlara ayrılarak ekip çalışması yeteneklerimizi geliştirme fırsatı bulduk. Özellikle kamp ateşi başında büyüklerimizle yaptığımız söyleyişi gençlerde kalıcı izler bıraktı. Genç kardeşlerimizin sorularına samimiyetle ve içtenlikle cevap veren büyüklerimiz gençlere farklı bakış açısı kazandırdı. Biz büyüklerimizin gençliğine gittik onlar bizimle gençleşti. Kuşaklar arasındaki gönül bağını daha da sağlamlaştırdık.” dedi.

3 Ekim 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ÇEKİRGE HER ZAMAN SIÇRAMAZ

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara