ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR


Erenler İlçe Teşkilatı ziyaretinde belediye başkanlığı ve meclis üyeliği adaylıkları hakkında konuşan CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, “Erenler İlçesi kendi kararını verecek, bizde elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Erdoğan Isır ilçeleri gezmeye devam ediyor. Erenler ilçe teşkşlatını ziyaret eden Başkan Isır, Erenler İlçe Başkanı Mustafa Çınal ile ilçenin sorunları ve yerel yönetim planlarını konuştu. Çınal, 6 bin olan oylarının, Cumhurbaşkanlığı seçiminde 8 bin olduğunu, yerel seçimlerde hedeflerinin 25 bin olduğunu belirterek, Erenler’de belediye başkanlığını almak istediklerini ifade etti. Başkan Isır ise, “Örgütün verdiği karar doğrultusunda hareket edeceğiz, Erenler İlçesi kendi kararını verecek, bizde elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız” dedi.

30 Eylül 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara