GÜZELLİKLERİ FOTOĞRAFLAYACAKLAR


Sakarya Güzel Sanatlar Derneği (SAGÜSAD) Başkanı Ünal Dabak, kentteki tüm ilçelerde doğa fotoğrafları çekimi yapacaklarını söyledi.

Dabak, yaptığı açıklamada, bu yıl başlattıkları bir proje kapsamında her pazar, Adapazarı ilçesinin sosyal yaşamını fotoğraflayacaklarını belirtti.

Kentte yaşayan ve sanatla uğraşan her insanın, şehri belgelemek gibi bir vefa borcu olduğunu aktaran Dabak, "Tarım ve Orman Bakanlığı birlikte yürüttüğümüz proje kapsamında kent merkezi ile ilçelerdeki başta tabiat parkları olmak üzere doğal alanların güzelliklerini arşivleyeceğiz. Deprem bölgesindeyiz, geçtiğimiz yıllarda var olanlar bugün olmayabilir en azından ellerimizde belgelerimiz anılarımızda kalsın." şeklinde konuştu.

Dabak, derneğin halka açık olduğuna işaret ederek katılmak isteyen tüm sanatseverleri üye olmaya davet etti.

28 Eylül 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara