EMEKLİYE KÖMÜR ÇAĞRISI


Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü emeklilere kömür satışına ilişkin açıklamada bulundu.

Şube Başkanı Büyü; “Dolarla satın alınan ithal kömür fiyatları, dolardaki beklenmedik yükselişe bağlı olarak kısa sürede yükselmiştir. Piyasada peşin fiyatı 1.300 TL. olan ithal kömürün tonunu emeklinin yaşamını kolaylaştırma adına 1.260 TL.’de muhafaza etmekteyiz. Kömürle ısınan emeklilerimize tavsiyemiz 1.260 TL.’den kışlık kömür ihtiyaçlarını temin etmeleridir.”
Türkiye Emekliler Derneği Adapazarı Şube Başkanı Orhan Büyü, "Derneğimizde emekli adına çalışmalar kömürle sınırlı değildir. Emekli sorunları çözüm merkezi, bir başka deyişle ikinci adresiniz olan derneğimize kahve içmeye bekliyoruz" dedi.
Büyü ayrıca; “TOKİ'den konut bekleyen emeklilerimize bekledikleri müjdeyi şimdilik veremiyoruz. Ümidimizi muhafaza ediyoruz.”dedi.

22 Eylül 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

Orhan Büyü

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara