FERİZLİ MYO'DA DEVİR TESLİM TÖRENİ


SUBÜ Ferizli Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne atanan Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Aslan Çoban göreve başladı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Adil Başoğlu'nun görevi sona ermesiyle yerine atanan Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Aslan Çoban göreve başladı.
Okuldaki, devir teslim törenine Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Mehmet Sarıbıyık, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, akademik ve idari personel katıldı. Devir teslim törenin ardından meslek yüksek okulu ve Ferizli'ye yeni kurulacak olan Ulaştırma ve Lojistik Fakültesinin detayları konuşuldu.
Görüşlerini ve taleplerini ileten Soğuk, burada yaptığı konuşmada, "Öncelikle yeni müdürümüz Sayın Aslan Çoban'a hayırlı olsun diyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Meslek Yüksek okulumuz bugüne kadar halkla pek iç içe olamadı. Haliyle de Ferizli ile bütünleşemedi. Daha aktif olunması gerektiğini düşünüyorum. Artık mezuniyet törenlerinin ilçemizde yapılmasını arzu ediyoruz.  Burada kurulacak üniversitelerde OSB’lere ara eleman yetiştireceğiz. Mezun olan gençlerimizin işleri hemen yanı başlarında hazır olacak." diye konuştu.
Sarıbıyık da, "Ferizli gerçekten güzel bir ilçe. Temas ettiğiniz konularda çok haklısınız. Üniversitenin halkla bütünleşmesi gerekli. Bunun için bir çalışma yapalım. Meslek Yüksek Okulunu Ferizli ile kaynaştıralım. Mezuniyet törenleri de artık burada olsun." dedi

22 Eylül 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara