10 GÜNÜMÜZ DAHA VAR


Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, 10 günlük bir sürelerin daha olduğunu ve eksi 3 puanlarının silinmemesi için bugün Futbol Federasyonu Başkan Vekili Ali Düşmez ile görüşeceklerini söyledi.

30 TAKIM ÖDEYEMİYOR
Cevat Ekşi, içlerinde Sakaryasporun da yer aldığı tam 30 takımın, eski borçları ödeyecek güçte olmadığını, puan silme veya transfer yasağı düşüncesinin yeni yıla kadar uzatılmasını isteyeceklerini söyledi. Başkan Ekşi, “ülkemizin durumu ortada. Bu kadar büyük ekonomik kriz varken, zar zor hayatta kalma mücadelesi veren biz kulüpler ve iş adamları, neyi nerden bulacak da bu kadar büyük parayı bulacak. Yok işte?

BİZ SÜPER LİG DEĞİLİZ
Biz bulamadık kimse de vermiyor. Her ne kadar transfer sezonu kapanmış olsa da Federasyonumuz bu paraları ödemeyen takımlara ciddi yaptırımlar getiriyor. İyi de yok ki neyi nasıl verelim. Bunun için bugün Ali Düşmez başkanımızla bu sürenin aralık ayına kadar uzatılmasını ve puanlarımızın silinmemesini isteyeceğiz. Çünkü bizim ne naklen yayın gelirimiz var ne iddia. Olanı da zaten Maliye ve SSK borçlarından dolayı Federasyon kesiyor, elimize kuruş geçmiyor” açıklamasını yaptı.

21 Eylül 2018 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara