TEMİZ BİR DÜNYA İÇİN!


SEDAŞ, Dünya Temizlik Günü'nde farkındalık yaratmak amacıyla etkinlik düzenlerken, etkinliğin çevre eğitiminin ardından yapılması çalışanların ve yöneticilerin de etkinliğe destek vermesi ile daha da anlamlı hale geldi

Çalışanların çevre eğitimi ile birleştirilen etkinliğe, SEDAŞ yöneticileri de destek verdi. SEDAŞ çalışanları anlamlı etkinliğe katılarak çevre temizliğine dikkat çekti.  SEDAŞ çalışanları, “Temizlik sadece belirli görevlilerin değil, herkesin vazifesidir. Eğer bizler duyarlı olmazsak şehrimizin, ülkemizin ve dünyanın ebediyen temiz ve yaşanabilir kalamayacağını bilmemiz gerekmektedir. Evimiz olan doğaya sahip çıkmamız gerekir” dedi. Çalışanların çevre temizlik etkinliği yanı sıra aynı zamanda TEMA Vakfına ağaç fidanı bağışında da bulunuldu.

21 Eylül 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara