BBP'DEN AÇIKLAMA


Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya il Başkanlığı’ndan, son dönemde parti teşkilat üyeleri hakkında çıkan iddialara ilişkin yazılı açıklamada bulunuldu.

BBP İl Başkanı Cemal Can açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Son günlerde sosyal medya üzerinden BBP il başkanı ve yönetim kurulu hakkında daha önceleri partimizde yöneticilik yapmış bazı kişiler mesnetsiz ve seviyesiz suçlamalar ve paylaşımlar yapmaktadır.
Bugüne kadar ciddiye almadığımız bu iddialara karşı seviyeyi daha fazla düşürmemek için bu açıklamayı yapmak ve kamuoyunu bilgilendirmek zorunda kaldık. Mevcut il yönetimi ile doku uyuşmazlığı yaşayan bazı arkadaşlarımızı parti disiplini gereği tüm ilçe başkanlarının Alperen ocaklarının görüşü alınarak kesin ihraç talebi ile parti disiplin kuruluna sevk ettik.
Bunun üzerine adı geçen arkadaşımız sosyal medyadan görevlerinden istifa ettiğini açıklamış fakat bir alperene yakışmayacak şekilde paylaşım ve açıklamalara devam etmektedir. BBP il ve ilçe teşkilatları olarak bu arkadaşımızın partimiz ile hiçbir organik bağının olmadığını söylemlerinin ve açıklamalarının teşkilatlarımızı bağlamadığını belirtmek istiyoruz.
Adı geçen arkadaşımıza bundan sonraki süreçte suhulet ile hareket etmesini bugüne kadar kendisinin de içinde bulunduğu hareketimize bu şekilde zarar veremeyeceğini BBP Sakarya il ve ilçe teşkilatlarının Alperen Ocakları ile birlikte dimdik ayakta olduğunu belirtirken kendisine bundan sonraki hayatında muvaffakiyetler dileriz.”

20 Eylül 2018 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara