CHP SAKARYA SAPANCA’DA TOPLANDI


Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya Örgütü, yerel seçim toplantılarına Sapanca’da başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Örgütü ilçe örgütleriyle bir araya gelerek, yerel seçimlerde İlçe örgütlerinin düşüncelerini almaya başladı. Sapanca’da ilçe yönetimi ve Sapanca’da görev almış Cumhuriyet Halk Partililer, il yöneticileri, il başkanı, PM üyesi ve milletvekili bir araya geldi.
Toplantıya katılan Milletvekili Engin Özkoç, “Örgütlerimizin düşünceleri doğrultusunda adaylarımız belirleyeceğiz. Örgütümüzün gösterdiği aday etrafında kenetleneceğiz” dedi. Üyeleri dinleyen Milletvekili Özkoç, sık sık not aldı.
İl Başkanı Erdoğan Isır ise, “Bugüne kadar üyelerimiz ve seçmenlerimiz bizlerden desteklerini ve düşüncelerini esirgemedi. Bizler de tabanımız ne istediyse yaptık, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. İlçe örgütlerimizin aldığı kararlar doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Bu akşam Arifiye’de, 21 Eylül Cuma akşamı da Erenler’de bir araya gelecek olan Cumhuriyet Halk Partisi, ardından tüm ilçe başkanları ile il başkanlığında yapılacak toplantı ile yerel seçimler de aday adayları ve yerel seçimlerde uygulayacakları stratejiler hakkında görüşecek.

20 Eylül 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

DİLENCİLİK ÖNLENMEK İSTENİYORSA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara