AGORA’DA “BİR OYUNCAK BİR TEBESSÜM”


Sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Agora Alışveriş Merkezi, çocuklar için hazırladığı geleneksel “Bir Oyuncak Bir Tebessüm Kampanyası’nı” 25 Eylül Salı günü başlatıyor.

Çocukların zihinsel, bedensel gelişimlerine yardımcı olan hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini ortaya koyan oyuncaklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç sahibi çocuklar için toplanacak. 25 Eylül Salı günü “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” adıyla başlayacak olan ve 25 Aralık tarihine kadar devam edecek proje kapsamında elde edilen oyuncaklar, yeni sahipleri ile buluşacak. ‘Gülümsemeyen Çocuk Kalmasın’ düşüncesiyle yola çıkılan proje ile gelişim çağındaki çocukların dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma duygularının da güçlendirilmesi hedefleniyor.
Açıldığı günden bu yana birçok derneğe ve vakfa destek veren Agora Alışveriş Merkezi; sosyal sorumluluk projelerine Sakaryalıları da dahil ederek Oyuncak Toplama Projesi’ni yeni eğitim – öğretim döneminin ilk haftası başlatıyor.
2016-2017 yılında gerçekleştirilen “Bir Oyuncak Bir Tebessüm” projesi kapsamında toplanan oyuncaklar Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen anaokullarına bağışlandı.
25 Eylül Salı gününden itibaren projeye destek olmak isteyen ziyaretçiler, Agora Alışveriş Merkezi danışma bankosu yanında bulunan oyuncak kumbarasına oyuncaklarını bırakarak çocukların gülümsemesine katkıda bulunabilir.

20 Eylül 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara