KURTULUŞ LİSTEYİ AÇIKLADI


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanlığına atanan Metin Kurtuluş yeni yönetim listesini açıkladı

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatında Milletveli Aday Adaylığı için istifa eden Mustafa Ak’ın yerine genel merkez tarafından atanan Metin Kurtulmuş, bugün yeni yönetimini parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı. Başkan Kuruluş yeni listenin ilçeye, ile ve ülkeye hayırlı olmasını temenni ederek, “Yıllarca emek vermiş dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoşgeldiniz diyorum. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Çalışmalarımıza başlayacağız, oyumuzu arttırmak için dur durak, gece güzdüz demen çalışacağız” dedi.
LİSTE
Başkan Metin Kuruluş, Asil Yönetim Kurulu: Ayla Eker, Dilek Güzdüz, Emrah Çukur, Enes Karanfil, Erhan Silahlı, Fahrettin Alemdar, Filiz Tıkan, Güngör Kalan, Gürkan Tekneci, Halil Tüysüz, Hulusi Arap, İbrahim Altıntaş, Kadir Şirin, Metin Dindar, Muhammet Eroğlu, Ömer Gökdemir, Ömer Göktaş, Ravda Keçeoğlu Yolcu, Sabahattin Çakar, Salim Burcu, Samet Çağlayan, Seher Yay, Seyit Dursun, Yüksel Sözer. Yedek Yönetimn Kurulu: Kübra Gülşen, Recep Muslu, Tunahan Bora, Muammer Güler, Hafız Uğur Öztürk, Mücahit Çakır, Mehmet Celal Özkan, Rıfkı Taş, Fahrettin Kurhan, Oğuzhan Kartal, Ali Kurtuluş, Halil İbrahim Tuzlakoğlu, Yadiğar Şahin.

18 Eylül 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU ÖYLE BİR AŞK Kİ…

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara