SADECE 255 KİŞİ


Yarın ki Hacettepespor-Sakaryaspor maçı için ev sahibi takım yine yapacağını yaptı.

EMNİYET ARAMA YAPACAK
Yarın saat 16.00’da Ankara Ostim Stadında oynanacak maç için, Sakaryaspor taraftarlarının da hiç yabancı olmadığı statta ı sanki ev sahibi takım stadı tıklım tıklım dolduracakmış gibi hareket ederek, sadece 255 kişilik yer ayırdı. Maça gidecek olanların sayısı bu sayıyı geçerse kesinlikle stada alınmayacağı açıklanırken, gerek şehir merkezine girişte ve gerekse stata girerken sıkı bir arama yapılacağı öğrenilerek bu konuda Sakaryaspor taraftarları ciddi ciddi uyarıldı.

14 Eylül 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Kocaeli’de 1989 yılından bu yana Apple, Epson, Adobe ve Barco ürünlerinde satış ve servis hizmet veren Misbah Ltd. Şti., bayisi olduğu Barco ürünlerinde satış arttırıcı projeler geliştirdi
YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET ORTAK AMAÇ ADALETİ TESİS ETMEK ZEHİR TACİRLERİ İŞ BAŞINDA!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara