SELEN AYAZ GÖREVE BAŞLADI


Ziraat Bankası Erenler Girişimci Şubesi Müdürlüğü’ne atanan Selen Ayaz göreve başladı

Kocaeli ve İstanbul’da Ziraat Bankası şubelerinde önemli kademelerde görev yapan Ayaz, yeni görev yeri Erenler’de şube müdürü olarak göreve başladı. Sakarya’da ticaretin her geçen gün geliştiğini ifaden Ayaz, burada görev yapacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.
‘GELİŞEN BİR YER’
Ayaz, “Ziraat Bankası ticari bir banka ve Sakarya ticaretin her gün daha geliştiği bir yer. Ziraat Bankası olarak iyi günde kötü günde, her zaman vatandaşlarımınız yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sakarya’yı seviyorum, halkımız için faydalı çalışmalar yapacağız” dedi.

13 Eylül 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da kendi bisikletiyle gittiği bina önünde duran başka bir bisikleti çalan şüpheli, daha sonra eski bisikletini almaya gelince polis ekiplerince yakalandı. Hırsızlık anı Şehir polis kameralarına yansıdı.
BİSİKLET ÇALMAYA BİSİKLETİYLE GELDİ! ALEMDAR'DAN ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE ZİYARET BAŞKAN KAZAN VEDA ZİYARETLERİNE BAŞLADI “AŞURE BİRLİK VE DİRLİK GÜNÜDÜR” DÖRT PROJE İÇİN İMZALAR ATILDI OKUL SERVİSLERİNE SIKI DENETİM DURMUŞ DESTEĞİ PROVADA BOL GOL

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ASLAN YATTIĞI YERDEN BELLİ OLUR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara