SELEN AYAZ GÖREVE BAŞLADI


Ziraat Bankası Erenler Girişimci Şubesi Müdürlüğü’ne atanan Selen Ayaz göreve başladı

Kocaeli ve İstanbul’da Ziraat Bankası şubelerinde önemli kademelerde görev yapan Ayaz, yeni görev yeri Erenler’de şube müdürü olarak göreve başladı. Sakarya’da ticaretin her geçen gün geliştiğini ifaden Ayaz, burada görev yapacak olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.
‘GELİŞEN BİR YER’
Ayaz, “Ziraat Bankası ticari bir banka ve Sakarya ticaretin her gün daha geliştiği bir yer. Ziraat Bankası olarak iyi günde kötü günde, her zaman vatandaşlarımınız yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sakarya’yı seviyorum, halkımız için faydalı çalışmalar yapacağız” dedi.

13 Eylül 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Kocaeli’de 1989 yılından bu yana Apple, Epson, Adobe ve Barco ürünlerinde satış ve servis hizmet veren Misbah Ltd. Şti., bayisi olduğu Barco ürünlerinde satış arttırıcı projeler geliştirdi
YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET ZEHİR TACİRLERİ İŞ BAŞINDA! CİNAYET ZANLISI KADIN YAKALANDI!

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara