BORÇLAR İÇİN BAŞKAN DEVREDE


Birbiri ardına çıkan borçları çözüme kavuşturmak için devreye giren Başkan Cevat Ekşi, yönetimde bulunan bazı isimlere bu konuları araştırması için yetki verdi.

2006-2007 sezonunda Sakaryaspor forması giyen ve o dönem kimliği belirsiz kişiler tarafından Rüstemler Tesisleri’nde saldırıya uğrayan ve Sakaryaspor’a dava açan Ali Şen Kandil’e ödenmesi gereken 1 Milyon 200 Bin Liralık tazminat haberinin çıkması üzerine Başkan Cevat Ekşi konunun çözülmesi için devreye girdi.  Başka takımlarla sözleşme imzalamasına rağmen paralarının bir kısmını Sakaryaspor’dan alacak Mahir Sağlık ve Ramazan Sal için de gerekli girişimler başladı. 

13 Eylül 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Kocaeli’de 1989 yılından bu yana Apple, Epson, Adobe ve Barco ürünlerinde satış ve servis hizmet veren Misbah Ltd. Şti., bayisi olduğu Barco ürünlerinde satış arttırıcı projeler geliştirdi
YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET SUBÜ’DE EKİP RUHU HAKİM ORTAK AMAÇ ADALETİ TESİS ETMEK

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara