SULTANLARA DESTEK YOK!


Sakarya Gelişimspor kulübü Atatürk Spor Salonu'nda basın toplantısı düzenledi.

Sakarya Gelişimspor Kulübünün Atatürk Spor Salonu'nda düzenlediği basın toplantısına baş antrenör İdris Demir'in yanı sıra yardımcı antrenör Erol Güdüloğlu ve Takım kaptanı Gizem Aş katıldı. Toplantıda ayrıca kulübe maddi destek sağlayan iş adamı Halit Evi'nde hazır bulundu.

Yeni sezon öncesinde Gelişimspor kurduğu mütevazi kadrosuna rağmen ekonomik sıkıntılarla boğuşuyor. Kulüp baş antrenörü İdris Demir düzenlediği basın toplantısı ile yaşadıkları sıkıntıları anlattı ve destek taleplerini yeniledi.

12 Eylül 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Barosu Yönetimi adına Başkan Abdurrahim Burak, “Meslektaşlarımıza yönelik saldırılar tüm yargı camiasına yapılmış sayılmaktadır. Alçakça yapılan bu saldırıyı esefle kınıyor, konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. “
BARODAN KINAMA YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET SUBÜ’DE EKİP RUHU HAKİM

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara