KARASU’DA BİLARDO FIRTINASI


Türkiye Bilardo Federasyonu Sakarya İl Elemeleri Karasu’da yapılan final müsabakasıyla sona erdi. Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu yarı final ve final maçlarını takip etti ve sporcularla sohbet etti.

144 MAÇ OYNANDI
Turnuva hakkında bilgi veren Sakarya İl Temsilcisi Mehmet Boyacı; “Karasu ilçemizde başlattığımız TBF Sakarya İl Kontenjan turnuvamızı sıkıntısız bir şekilde Pazar günü itibariyle tamamlamış bulunmaktayız. Turnuvamızda 82 kayıtlı 70 asıl sporcu yer aldı ve 8 gün boyunca heyecanlı anların yaşandığı organizasyonda toplamda 114 adet maç oynandı. Turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ederken, bizlerden desteklerini esirgemeyip her fırsatta yanımızda olan Karasu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İSPİROĞLU YAKIN TAKİPTE
Yarı final ve final maçlarını özellikle takip eden Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu turnuva sonrası yapmış olduğu açıklamada; “İlçemizde ilki düzenlenen 3 Bant Bilardo Şampiyonası Sakarya İl Elemelerinin yarı final ve final maçlarını izledik. Heyecanlı ve güzel anlara şahitlik ettik. Centilmenliğin ön planda olduğu, matematik, denge, strateji ve psikoloji gibi önemli başlıkları içerisinde arındıran bu sporun ilçemizde yayılması için önemli altyapılar hazırladık ve bu yöndeki çalışmalarımız devam edecektir. Turnuvanın yapıldığı Elit Kafe işletmecisi Sedat Ertürk’e ve Final müsabakalarının yapıldığı AR-Mİ Spor Kompleksi işletmecisi Erdoğan Demirtekin’e özellikle teşekkürlerimi sunarken 1. olan Erkan Yıldırım, 2. olan Zülküf Babacan ve üçüncülüğü paylaşan Muammer Rahmet ile Hakan İpek'i tebrik eder başarılarının devamını dilerim” dedi.

12 Eylül 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

UNUTULMAZ BİR VALİ; MUSTAFA BÜYÜK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara