MİLLİ TAKIMDA 3 SAKARYALI


Sakaryaspor ve Milli takım antrenörü Ertuğrul Akgün ve iki sporcusu ile Uluslararası Ahmet cömert boks müsabakalarına davet edildi. Akgün ve sporcuları davetin ardından İstanbul’da milli takıma katıldı.

Sakaryaspor ve Milli takım antrenörümüz Ertuğrul Akgün ve iki sporcusuna İstanbul’da 32ncisi yapılan uluslararası Ahmet Cömert Boks müsabakalarında milli görev verildi. Uzun yıllar Türkiye Boks Federasyonun çeşitli kademelerinde Milli takımlarda antrenörlük görevini sürdüren Ertuğrul Akgün yine bu sefer Türkiye boks federasyonu başkanlı tarafından boks milli takımın antrenörü olarak görev verilirken yanında da iki sporcusunu da bu şampiyonada Sakarya’mızı ve Türkiye’mizi temsil edecek. Kendi kilolarında bu müsabakalarda görev alacak olan Emrah Çelikçi ve Doğukan Güroğlu bu turnuvada ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edecek.

12 Eylül 2018 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara