MURAT EĞİTİM KURUMLARI SAKARYA’DA


Murat Eğitim Kurumları, eğitim sektöründe öncü, 36 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman eğitim kadrosu ile Sakarya’da hizmete girdi.

Kurum Müdürü Okan Bahçeli “KPSS, alan bilgisi, eğitim bilimleri, DGS, SMMM, AÖF, ALES ve hakimlik sınavlarında sizlere destek olabilmek amacıyla Sakarya’dayız.  Sakarya’yı her alanda kaliteli ve disiplinli eğitim ile tanıştırmak istiyoruz. Hedeflerine ulaşmak ve Murat Eğitim kalitesiyle tanışmak isteyen herkesi Gar Meydanı’ndaki kurumumuza bekliyoruz” dedi.

11 Eylül 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

Okan Bahçeli

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya Barosu Yönetimi adına Başkan Abdurrahim Burak, “Meslektaşlarımıza yönelik saldırılar tüm yargı camiasına yapılmış sayılmaktadır. Alçakça yapılan bu saldırıyı esefle kınıyor, konunun takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyoruz. “
BARODAN KINAMA YILIN EN İYİSİ MİSBAH DURAN TEŞKİLAT ZİYARETLERİNDE PERSONELLERE PARDUS EĞİTİMİ DİYANETİNE, ÜLKENE SAHİP ÇIK! SAKARYA ‘EN YAŞANABİLİR’ İLLERDEN BİLAL ERDOĞAN’DAN ZİYARET SUBÜ’DE EKİP RUHU HAKİM

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

İHSAN AYHAN’I ANMAK

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara