AKYAZI’DA PARKE KALDIRIM ÇALIŞMASI


Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan alt yapısı biten sokaklarda, okul yollarında ve Akyazı Devlet hastanesi çevresinde kaldırım yapılması için talimatı verdi.

Akyazı’nın birçok sokağında parke kaldırım çalışmaları Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın talimatı üzerine başlarken, Akyazı Devlet hastanesi çevresi ve Akyazı’da yapımı biten ve bu sene eğitim öğretim sezonunda eğitim vermeye başlayacak olan Akyazı İmam Hatip okulu önü kaldırım çalışmaları başlamış bulunmakta.

Ekipler şuana kadar toplamda 1 kilometreye yakın kaldırım çalışmalarını bitirmiş ve diğer sokaklarda yapılacak yürüyüş ve parkelenecek bölgeler için hazırlıklarını sürdürmektedirler.

10 Eylül 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara